Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

18 yaşından küçük kişiler altintuglu.com’dan alışveriş yapamazlar. 

altintuglu.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca altintuglu.com’da geçerlidir. 

altintuglu.com sitesinde yer alan tüm ürün fiyatları uluslararası altın fiyatlarına bağlı olarak otomatik anında güncellenmektedir.

Orhan Altıntuğlu, altintuglu.com’da yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. 

altintuglu.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. altintuglu.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. 

altintuglu.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız. 

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir. 

Havale/EFT siparişlerinde, en geç 30 dakika içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen veya altintuglu.com’a bildirilmeyen siparişler iptal edilir. 

Orhan Altıntuğlu Kuyumculuk ve altintuglu.com’da satışa sunduğu yüzlerce ürünün bir çoğunun stoğunu tutmaktadır. Fakat sipariş edilen ürünün, gün içinde satılmış olması durumunda ya da gerekli görüldüğü durumlarda yeniden üretilmektedir. Ancak çeşitli sebeplerle, sipariş verilen ve stokta olmayan ürünlerin üretimi mümkün olmayabilir. Bu durumda siparişi veren kişi, e-posta ya da telefon aracılığıyla bilgilendirilir ve ürün için alınan tüm tutar, sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. 

Altın fiyatlarındaki değişimlere göre mağazalarımız ve web sitemizdeki fiyatlarda farklılık olabilir.

altintuglu.com sitesinde yer alan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar sadece bilgi amaçlıdır. Bilgilerin eksikliği veya yanlışlığından Orhan Altıntuğlu Kuyumuculuk sorumlu tutulamaz.

altintuglu.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olmaktasınız. 

Test

Form Gönderimi

Tamam